Woonzorcentrum

OLV Ten Rozen

Contact

Heb je een vraag? Of wens je algemene informatie?
Wij staan je graag te woord!

053/76.77.77

Of via e-mail

Directie

Zorgdirecteur / Campusdirecteur:
Nathalie Bruyland

zorgdirecteur@wzctenrozen.be

Administratieve dienst / facturatie dienst

Sociale dienst

Annelies Van Ginderdeuren
socialedienst@wzctenrozen.be

Zorgafdelingen

Rozendauw, gelijkvloers
053/76.77.84                          
rozendauw@wzctenrozen.be

Rozemarijn, 1ste verdiep
053/76.77.87
rozemarijn@wzctenrozen.be

Klimroos, 2de verdiep
053/76.77.88
klimroos@wzctenrozen.be

Rozenhout, 2de verdiep links
053/76.77.74
rozenhout@wzctenrozen.be

Rozenbloesem, wooneenheid jongdementie
053/76.77.84
rozenbloesem@wzctenrozen.be

Voeg je koptekst hier toe